Logo sk.boatexistence.com

Zraní sa Spencer na jamboree?

Obsah:

Pred tým, ako prebehne na Crenshaw, Spencer dokázal vyhrať zápas na jamboree po tom, čo tvrdo spadol na zranené rameno. Pripadá mi to ako dôležitý moment, ale vstane a cíti sa dobre.

V akej epizóde sa Spencer zranila?

Epizóda 10 zostala na útese, keď došlo k streľbe a v nasledujúcej epizóde je Spencer prevezená do nemocnice, pričom stratila veľa krvi.

Zranil sa Spencer James?

Násilie gangov v Crenshawe sa po mnohých problémoch s Tyronom zhoršovalo. Viedlo to k tomu, že Spencer dostal výstrel a zranil si pravé rameno.

Skončila Spencer paralyzovaná?

Spencerova futbalová kariéra bola v minulej sezóne ohrozená, keď sa stal terčom streľby gangu. Udalosť mu poškodila nervy v pravej ruke, ale nakoniec sa úplne zotavil - alebo si to aspoň myslel. Finále All American sezóny 2 ukázalo Spencer opäť na chvíľu stráca cit v paži

Vyhrala Spencer jamboree?

Spencer Urquhart

The Bears' Chantz Ceasar (5) drží loptu, zatiaľ čo Carencro čelí Cecilii na Kiwanis Jamboree vo štvrtok, 26. augusta 2021, o hod. Cajunské pole v Lafayette. … Bears kontrolovali čas v druhom polčase svojim prudkým otočným útokom a zabezpečili si víťazstvo 12-10 po prehrávaní 10-6 v polčase.