Logo sk.boatexistence.com

Koľko rokov má pederson na canucks?

Obsah:

Pettersson pomohol na J. T. Millerovo skóre za tretiu tretinu, aby sa Canucks dostali na palubovku. 22-ročný Pettersson mal nevyrovnaný štart do sezóny. Má na konte päť bodov (jeden gól, štyri asistencie), 27 striel v sieti a dokonca aj plus-mínus hodnotenie v 10 zápasoch.

Koľko rokov má Quinn Hughes?

Canucks' Quinn Hughes: Získal asistenciu pri presilovej hre

Hughes zariadil druhé z výsledkov Bo Horvata v zápase, čím vyrovnal stav zápasu na 2:2 v tretej tretine. 22-ročný Hughes zaznamenal štyri body (dva v presilovej hre), 12 striel do siete, štyri zablokované strely a hodnotenie plus-1 v piatich zápasoch.