Logo sk.boatexistence.com

Vyhrala mikaela shiffrin?

Obsah:

Mikaela Shiffrin upevnila svoje tvrdenie o najlepšej americkej alpskej lyžiarke všetkých čias tým, že vyhrala svoje rekordné šieste majstrovstvá sveta v pondelok. Shiffrinová vyhrala kombinované podujatie v Cortine d'Ampezzo v Taliansku, aby dosiahla míľnik.

Vyhrala dnes Mikaela Shiffrinová slalom?

Víťazstvo nazývala horkosladká Mikaela Shiffrinová, dvojnásobná olympijská víťazka, vyhrala v pondelok obrovský slalom Svetového pohára vo francúzskom Courcheveli, prvýkrát na alpskom stupni víťazov od náhodnej smrti svojho otca Jeffa, Pred 10 mesiacmi.

Čo sa stalo lyžiarke Mikaele Shiffrinovej?

Olympijská lyžiarka Mikaela Shiffrinová sa vrátila na svoju víťaznú cestu a pripísala si prvé lyžiarske preteky Svetového pohára od smrti svojho otca Jeffa pred 10 mesiacmi.65-ročný rodák z Doveru v štáte New Jersey nečakane zomrel v nedeľu 2. februára po nehode vo svojom dome v Edwards, Colorado.

Ako zomrel Jeff Shiffrin?

2. februára jej otec Jeff náhle zomrel pri nehode doma v Colorade. Mal 65. V tom čase súťažil na druhom konci sveta a zničená lyžiarka sa ponáhľala domov so svojou matkou Eileen a bratom Taylorom, aby boli po jeho boku.