Logo sk.boatexistence.com

Kvalifikovala sa allyson felix na olympiádu?

Obsah:

Allyson Felix sa kvalifikovala na svoje piate olympijské hry, kde sa bude snažiť stať sa najviac vyznamenanou atlétkou v histórii olympijských hier. K Felixovi sa v Tokiu v behu na 400 metrov pridajú Quanera Hayes a Wadeline Jonathas. …

Kvalifikoval sa Felix na olympiádu?

Felix sa kvalifikovala do piatkového finále na 400 metrov po tom, čo sa tento týždeň umiestnila nadruhom mieste vo svojej semifinálovej rozplavbe s časom 49,89 sekundy. Do medailového kola postúpila aj americká štafeta žien na 400 metrov po štvrtkovom víťazstve v rozplavbe. Nebežala v rozplavbách, ale Felix bol vybraný, aby pobežal v sobotňajšom finále.

Zúčastnila sa Allyson Felixová na olympijských hrách 2021?

Nie, že by Felix pridal ďalšiu olympijskú medailu. Ale to získala druhý bronz v kariére teraz, v roku 2021, napriek všetkému. … Felix zabehla preteky za 49,46 sekundy, čo je jej najrýchlejší čas za posledných šesť rokov, najrýchlejší čas po pôrode – a vôbec najrýchlejší pre ženu nad 35 rokov.

Na aké podujatia sa Allyson Felix kvalifikovala?

Felix je prvou ženou v histórii, ktorá vo svojej kariére vyhrala národné tituly USA na 100 metrov, 200 metrov a 400 metrov Je tiež druhou Američankou po Chandre Cheeseborough, aby sa počas svojej kariéry niekedy kvalifikovala na olympijské hry (umiestnením v prvej trojke) na 100 metrov, 200 metrov a 400 metrov.