Logo sk.boatexistence.com

Vyhral dnes sierra canyon?

Obsah:

Anonim

Huskies na čele s najlepším triom strážcov kdekoľvek v Kalifornii si odniesli 80-72 víťazstvo, čím udelili Sierra Canyon (15-1) prvú prehru v play-off od sezóna 2018 a ukončenie 21-zápasovej víťaznej série v play-off.

Aké bolo skóre zápasu Sierra Canyon?

44-22 (L) Sierra Canyon vs.

Kto vyhral Sierru?

Spustite hru ponad Corona Centennial, aby ste vyhrali Honor Bowl nad Chatsworth Sierra Canyon. Zadný obranca Corony Centennial Jayson Cortes zahodil pokus o postup v prvom polčase obrancu tímu Sierra Canyon Angela Pulida. Cortes bežal na dva touchdowny a viac ako 200 yardov a získal trofej MVP hry.

Prehral Sierra Canyon?

Hráči Centennial oslavujú víťazstvo nad hostiteľom Sierra Canyon v piatok večer v zápase o titul Southern Section Open Division. Bronny, ktorý je podľa 247Sports 25. najlepším druhákom v krajine, tiež trafil kľúčovú trojku so 4 minútami, 23 sekundami, aby znížil náskok Centennial na 70:67. Ale to nestačilo.

S kým prehral Sierra Canyon?

Niekto zabudol povedať súperovi Sierra Canyon, Corona Centennial, aby nehral úlohu spoilera. Huskies, vedení najlepším triom strážcov kdekoľvek v Kalifornii, zvíťazili 80:72, čím udelili Sierra Canyon (15:1) prvú porážku v play-off od sezóny 2018 a ukončili 21-zápasovú víťaznú sériu play-off.