Logo sk.boatexistence.com

Skončilo Anglicko v. Dánsko?

Obsah:

Anglicko je konečne späť vo finále, po prvýkrát od roku 1966 a v deň, keď ozveny tohto dátumu budú všade naokolo. Pozoruhodný príbeh Dánska sa tu končí, hoci boli chvíle, keď sa zdalo, že sa nikdy nevzdajú.

Kedy sa skončil zápas Anglicka s Dánskom?

Anglicko naposledy porazilo Dánsko v medzinárodnom priateľskom zápase dňa 5. marca 2014, keď Daniel Sturridge strelil Roy Hodgson's Three Lions tesne 1:0 vo Wembley.

Kto vyhral futbal dnes večer Anglicko alebo Dánsko?

Anglicko vs Dánsko – NAŽIVO! Anglicko po prvý raz vo svojej histórii postúpilo do finále majstrovstiev Európy po tom, čo gól Harryho Kanea v predĺžení priniesol víťazstvo 2:1 nad Dánskom.

Išlo Anglicko proti Dánsku do predĺženia?

Anglicko postúpilo do finále majstrovstiev Európy po intenzívnom semifinále s Dánskom, ktoré išlo do predĺženia vo Wembley. Dánsko malo lepší prvý polčas a po polhodine sa ujalo vedenia po brilantnom priamom kope Mikela Damsgaarda.

Kto vyhral okrem Anglicka a Dánska?

Anglicko 2-1 Dánsko (AET): Harry Kane zasiahol víťaza predĺženia, keď Three Lions pripravili finále Eura 2020 s Talianskom.